Dělník v pekárenské výrobě - výroba CHLEBA / Obsluha ostatních strojů a zařízení na výrobu, zpracování, uchování potravin a příbuzných výrobků

FirmaSEMAG spol. s r.o.
ÚvazekHPP
Mzda24 000 Kč až 28 500 Kč
Zobrazit kontakty Odpovědět na inzerát

Popis nabídky práce:

Náplň práce:

" volné místo dělník/ce v pekárenské výrobě - výroba chleba
" 12-ti hodinové směny
" denní a noční směny + práce o víkendu (krátký, dlouhý týden)
" fyzicky náročná práce
" vyučení v oboru a praxe NENÍ podmínkou
" po zaučení možnost finančního postupu

Požadujeme:

" pracovní morálku
" spolehlivost
" výbornou manuální zručnost
" zodpovědnost za vykonanou práci
" chuť pracovat, učit se novým věcem
" výborné počty
" dobrý zdravotní stav
" nabídka dlouhodobého zaměstnání, pouze pro vážné zájemce

Nabízíme:

" práci ve stabilní společnosti
" dlouhodobé zaměstnání na HPP (fixní a prémiová složka)
" možnost kratšího úvazku
" 5. týden dovolené po zkušební době
" příplatek 50,- Kč/hod za noční směnu
" příplatek 8,- Kč/hod za odpolední směnu
" příplatek 20 % za práci o víkendu
" příspěvek na penzijní připojištění
" příspěvek na stravování
" příspěvek na volnočasé aktivity
" firemní akce

způsob kontaktu: životopis zasílat na e-mail

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:nižší střední odborné vzdělání (výuční list)

Nabízíme:

adresa pracoviště:Lidická 886/43, Havířov - Šumbark, 73601, Česko
mzda, plat (hrubý):24 000 Kč až 28 500 Kč - kolik je to čistého? Výpočet čisté mzdy 2024 ZDE
typ pracovního úvazku:HPP
směny:turnusové služby
datum nástupu:01. 05. 2024

Další důležité informace o nabídce práce:

jméno zaměstnavatele:SEMAG spol. s r.o., IČ: 43962394
datum zveřejnění nabídky práce:17. 04. 2024

Kontakty pro odpověď na inzerát

kontaktní osoba:Ing. Renáta Piprová
e-mail:[email protected]

Často kladené otázky k této nabídce práce

1️⃣ NABÍZÍME:

Jaké podmínky nabízí firma SEMAG u této nabídky práce >> Nabízená mzda (hrubého): 24 000 Kč až 28 500 Kč ; Pracovní úvazek: HPP ; Typ směn: turnusové služby ; Adresa práce: Lidická 886/43, Havířov - Šumbark, 73601, Česko ; Nástup: 01. 05. 2024 ;

2️⃣ Jak se o práci přihlásit?

Tato nabídka práce má uvedenu pouze kontaktní emailovou adresu. Firmě můžete tedy odpovědět pouze emailem (případně si pozorně přečtěte popis nabídky práce, kde lze výjimečně telefonní číslo najít i když nebylo vyplněno u konktaktních informací). Klikněte na tlačítko Odpovědět ZDE a kontaktní email se vám zobrazí.

Abyste zvýšili své šance, doporučujeme poslat rovnou (nebo později až od personalisty/tky dostanete kontaktní email) CV ve formátu PDF, nebo DOCx a kontaktní údaje na vás. Pokud do žádosti o práci uvedete i svou motivaci proč chcete na dané pozici pracovat a prokážete své zkušenosti a znalosti, tak si velmi pomůžete.